Facebook
niedziela, 26 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Podejmowanie działalności gospodarczej

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2  Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

08-05-2019 czytaj więcej

Turniej pełen emocji

Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

06-05-2019 czytaj więcej

Informacja dla rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że 15 maja 2019 r. upływa termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich. Wnioski składać można tylko przez internet.

02-05-2019 czytaj więcej

Konkurs Zagraj w grę

Zapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru LGD "Stowarzyszenie WIR - Wiejska Inicjatywa Rozwoju" do udziału w konkursie z nagrodami. Szanse na otrzymanie nagrody są duże, bowiem nagradzamy jedenaście osób.

23-04-2019 czytaj więcej

Życzenia wielkanocne

Wielkanocy pełnej nadziei i optymizmu. Niech niesie ze sobą spokój, radość i mnóstwo spotkań w gronie najbliższych. Najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom gminy Stare Czarnowo składają wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska oraz przewodnicząca rady gminy Alina Przybysz.

19-04-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia