Facebook
poniedzialek, 19 listopada 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Wybory samorządowe 2018

Wybory do rady gminy Stare Czarnowo, do rady powiatu gryfińskiego i do sejmiku województwa zachodniopomorskiego oraz wybory wójta gminy Stare Czarnowo, zostaną przeprowadzone w dniu 21 października 2018 r. w godzinach od 7.00 do 21.00.

19-10-2018 czytaj więcej

Bezpłatny transport 21 października

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z bezpłatnego transportu autobusowego, który kursować będzie podczas wyborów samorządowych, zaplanowanych na dzień 21 października 2018 r.

19-10-2018 czytaj więcej

Żelisławiec z atrakcyjnym miejscem do rekreacji

Boisko do siatkówki, wiaty ogniskowe i mały plac zabaw, a do tego wyrównany teren i miejsca do odpoczynku. Niebawem plaża w Żelisławcu przy jeziorze Glinna stanie się ponownie atrakcyjnym miejscem do rekreacji. Gmina Stare Czarnowo pozyskała na ten cel środki z Programu Rybactwo i Morze 2014-2020.

19-10-2018 czytaj więcej

Sprzęt dla dzielnych strażaków

Wyposażenie i urządzenia ratownictwa, niezbędne do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa, przekazane zostały trzem OSP z gminy Stare Czarnowo. Stało się tak dzięki dotacji Ministerstwa Sprawiedliwości.
 

19-10-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia