Facebook
poniedzialek, 14 października 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Narodowe czytanie nowel

  Gmina Stare Czarnowo po raz pierwszy włączyła się do akcji „Narodowe Czytanie”. Mieszkańcy mogli wziąć w niej udział w sobotę, 7 września 2019 roku. Wydarzenie odbyło się w hali sportowej w Kołbaczu.

  relacja
 • Szkoła gotowa na nowe wyzwania

  Największa gminna, edukacyjna inwestycja prowadzona w ciągu ostatnich czterech lat dobiegła końca. Uczniowie Zespołu Szkół w Kołbaczu rozpoczęli rok szkolny 2019/2020 w warunkach na miarę XXI wieku.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Nowe chodniki w Glinnej

Rusza kolejny etap modernizacji drogi wojewódzkiej nr 120. Jeszcze w tym roku w Glinnej pojawi się nowa asfaltowa nawierzchnia oraz chodnik po obu stronach ulicy. Koszt inwestycji to ponad 700 tys. zł.

20-09-2019 czytaj więcej

Medale dla par małżeńskich

Kolejny rok i kolejne małżeńskie jubileusze w naszej gminie. Dwie pary małżeńskie z 60-letnim i ponad 50-letnim stażem odebrały z rąk wójt Marzeny Grzywińskiej prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie zabrakło pamiątkowych tabliczek i kwiatów.

19-09-2019 czytaj więcej

Nagrody dla gospodarstwa rolnego ze Starego Czarnowa

Za nami kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”. Odbył się on w sobotę i niedzielę, 14-15 września 2019 r. w Szczecinie na Wałach Chrobrego. Laureatem w kategorii „Najlepsze Stoisko Wystawiennicze” zostało Gospodarstwo Rolne Damiana i Ewy Rabenda ze Starego Czarnowa.

18-09-2019 czytaj więcej

Bezpłatne badania RTG

Zapraszamy mieszkańców gminy, którzy ukończyli 18 rok życia, na bezpłatne badania RTG. Badania zaplanowano 7 października br. przez Urzędem Gminy w Starym Czarnowie.

17-09-2019 czytaj więcej

Zebranie wiejskie w Dobropolu Gryfińskim

Informujemy, iż zebranie wiejskie w sołectwie Dobropole Gryfińskie odbędzie się w dniu 24 września br. o godzinie 18:00 w świetlicy wiejskiej. Głównym punktem obrad będzie uchwalenie zadań do realizacji w ramach nowego budżetu funduszu sołeckiego na 2020 rok.

17-09-2019 czytaj więcej

Zebranie wiejskie w Glinnej

Informujemy, iż zebranie wiejskie w sołectwie Glinna odbędzie się w dniu 20 września br. o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej. Głównym punktem obrad będzie uchwalenie zadań do realizacji w ramach nowego budżetu funduszu sołeckiego na 2020 rok.

16-09-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia