Facebook
wtorek, 26 marca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Życzenia wielkanocne

Niech Święta Wielkiej Nocy wypełni spokój, radość i nadzieja. Niech będzie to czas życzliwych spotkań w gronie rodzinnym. Najlepsze życzenia wielkanocne mieszkańcom gminy składają wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska oraz przewodnicząca rady gminy Alina Przybysz.

14-04-2017 czytaj więcej

Zagrają o Puchar Wójta

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 30 kwietnia br. w Kołbaczu. Start o godzinie 9.00. Trofeum bronić będą Harnasie z Kołbacza. Zapisy do turnieju już trwają.

13-04-2017 czytaj więcej

Gmina gotowa na oświatowe zmiany

1 września br. wraz z pierwszym dzwonkiem roku szkolnego 2017/2018, polscy uczniowie rozpoczną naukę w nowej rzeczywistości. Nie inaczej będzie w Zespole Szkół w Kołbaczu. - Jesteśmy przygotowani do czekających nas zmian - zapewnia wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

13-04-2017 czytaj więcej

Nowe wydanie Gazety Gminnej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem Gazety Gminnej Stare Czarnowo, w której m.in. Połowinki w Starym Czarnowie, Gmina wygrywa z Kurierem, Oszczędniej w urzędzie gminy i Plany inwestycyjne Gminy Stare Czarnowo na lata 2017-2018.

11-04-2017 czytaj więcej

Rusza program PO RYBY 2014-2020

Stowarzyszenie „WIR” - Wiejska Inicjatywa Rozwoju w Stargardzie zaprasza przedstawicieli jednostek sektora publicznego i organizacji pozarządowych na szkolenie w dniu 27 kwietnia br. (czwartek) o godz. 11.00 na temat wsparcia finansowego operacji zaplanowanych w LSR.

10-04-2017 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia