Facebook
poniedzialek, 19 listopada 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

Kolejny etap modernizacji za nami

Stadion sportowy w Kołbaczu doczekał się kolejnego etapu modernizacji. Zakres tegorocznych prac obejmował montaż piłkochwytów, wymianę oświetlenia, wiat stadionowych dla zawodników i służb medycznych oraz zakup tablicy informacyjnej. Remont kosztował 40 tys. zł.

06-11-2018 czytaj więcej

Darmowe autobusy na Wszystkich Świętych

W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, zachęcamy do skorzystania z komunikacji gminnej. W czwartek, 1 listopada, mieszkańcom gminy Stare Czarnowo zapewniony zostanie bezpłatny transport autobusowy na cmentarz komunalny w Starym Czarnowie i z powrotem.

30-10-2018 czytaj więcej

Mobilny punkt funduszy europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny w Pyrzycach zaprasza na indywidualne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Najbliższe spotkanie już 5 listopada 2018 r. w Urzędzie Gminy Stare Czarnowo.

26-10-2018 czytaj więcej

70 lat Szkoły Podstawowej w Kołbaczu

Były występy grup artystycznych, wspólne spotkania i wspominanie dawnych lat. Wszystko to czekało na uczniów i absolwentów z okazji obchodów 70 rocznicy powstania Szkoły Podstawowej w Kołbaczu.

25-10-2018 czytaj więcej

Znamy nowy skład rady gminy

Poznaliśmy skład rady gminy Stare Czarnowo na kadencję 2018-2023. W nowej radzie będzie 15 radnych, w tym 4 kobiety i 11 mężczyzn. 8 radnych wybranych zostało ponownie, bo piastowali te stanowiska w kadencji 2014-2018 a dla 7 radnych będzie to debiut lub powrót do rady gminy.

24-10-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia