Facebook
sobota, 21 lipca 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Droga w Żelisławcu zostanie przebudowana

  Ponad 2-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 120 zostanie przebudowany. Chodzi o odcinek trasy od strefy przemysłowej w Gardnie do Żelisławca.

  relacja
 • Strażacy OSP walczyli o triumf

  W Kołbaczu odbyły się zawody sportowo – pożarnicze, których uczestnikami byli strażacy – ochotnicy z powiatu gryfińskiego oraz Vorpommern-Greifswald z Niemiec. Zawody dofinansowano w ramach programu INTERREG.

  relacja
 • Pięknych jubileuszy ciąg dalszy

  Kolejnych sześć pięknych jubileuszy miało miejsce w gminie Stare Czarnowo. Pięć par z 50- oraz jedna z ponad 60-letnim małżeńskim stażem odebrały prezydenckie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  relacja
 • Modernizacja na miarę XXI wieku

  Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja

Kołowo z grantem od Marszałka Województwa

Sołectwo Kołowo otrzyma 10 tys. zł dotacji z programu „Granty Sołeckie”. Umowę wsparcia podpisali w czwartek, 5 lipca 2018 roku wicemarszałek województwa Jarosław Rzepa, wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska i sołtys Kazimierz Bejnarowicz.

05-07-2018 czytaj więcej

Pielgrzymi z wizytą w Starym Czarnowie

Pielgrzymi XXVII Szczecińskiej Pielgrzymki Rowerowej skorzystali z gościnności włodarzy i mieszkańców gminy zmierzając na Jasną Górę. Zatrzymali się w świetlicy w Starym Czarnowie, gdzie mogli skorzystać z posiłków przygotowanych przez GOPS.

04-07-2018 czytaj więcej

Strażacy OSP walczyli o triumf

W Kołbaczu odbyły się zawody sportowo – pożarnicze, których uczestnikami byli strażacy – ochotnicy z powiatu gryfińskiego oraz Vorpommern-Greifswald z Niemiec. Zawody dofinansowano w ramach programu INTERREG.

03-07-2018 czytaj więcej

Nowe wydanie Gazety Gminnej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym wydaniem Gazety Gminnej Stare Czarnowo, w której m.in. gminne inwestycje na finiszu, pięknych małżeńskich jubileuszy ciąg dalszy i program Święta Plonów w Kołbaczu.

02-07-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia