Facebook
niedziela, 26 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Półkolonie pełne eksperymentów

Trwają zapisy na półkolonie eksperymentalne organizowane w ramach Akademii aktywności. Półkolonie odbywać się będą w Zespole Szkół w Kołbaczu w terminie 15-26 lipca 2019 r.

14-05-2019 czytaj więcej

Stawiamy na kulturę

Rozpoczął się trzeci nabór w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na rok 2019.

13-05-2019 czytaj więcej

Cała gmina rozkwitnie po raz czwarty

Ruszyły zapisy do czwartej edycji konkursu "Cała gmina w kwiatach". Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja br. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Żelisławcu podczas Święta Plonów.

10-05-2019 czytaj więcej

Opiekun świetlicy poszukiwany

Wójt Gminy Stare Czarnowo ogłasza nabór kandydatów na stanowisko opiekuna świetlicy wiejskiej w Starym Czarnowie. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 17 maja 2019 r. do godz. 10.00.

09-05-2019 czytaj więcej

Nieruchomości do sprzedaży w Kartnie

Wójt Gminy Stare Czarnowo podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Stare Czarnowo przeznaczonych do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, działki 128/2, 128/6 i 128/10, położonych w Kartnie.

09-05-2019 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia