Facebook
środa, 23 maja 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyste obchody Dnia Strażaka

  Nieustannie cieszą się powszechnym szacunkiem, a chętnych, by ochotniczo pomagać innym wciąż nie brakuje. Strażacy - bo o nich mowa - świętowali także w gminie Stare Czarnowo.

  relacja
 • Młode Wilki z pucharem

  Drużyna Młodych Wilków zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło osiem gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Modernizacja na miarę XXI wieku

  Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ulice w Kołbaczu czeka gruntowna przebudowa. Umowa z wykonawcą inwestycji na ulicach: Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów została już podpisana. Efekty transportowych zmian poznamy w czerwcu 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja

Budynek świetlicy w Binowie w przyszłym roku czeka przebudowa. Zapraszamy mieszkańców sołectwa Binowo na spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu przebudowy świetlicy.

 

 

- Budynek świetlicy w Binowie wymaga przebudowy. Przestarzała instalacja ogrzewania czy słabo doświetlona sala główna spowodowały, że zdecydowaliśmy o remoncie obiektu. W tej sprawie pragnę spotkać się z mieszkańcami, ponieważ to ich uwagi i sugestie będą miały kluczowy wpływ na projekt przebudowy świetlicy - tłumaczy wójt gminy Stare Czarnowo Marzena Grzywińska.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 maja br. o godz. 18.00 w świetlicy w Binowie.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia oraz projekt techniczny przebudowy świetlicy. W spotkaniu weźmie udział również projektant.

Serdecznie zapraszamy!

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia