Facebook
wtorek, 26 marca 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ciągi komunikacyjne w Kołbaczu przeszły gruntowną przebudowę. Modernizacji poddano ulice Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów.

  relacja
 • ​​​​​​​Święto plonów w Kołbaczu

  Rolnicy z gminy Stare Czarnowo podziękowali za tegoroczne plony. Tradycyjnie nie brakowało barwnego korowodu z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, zabaw i konkursów, a także specjałów lokalnego jadła czy muzyki.

  relacja

W wyniku pożaru 31 października br. rodziny z Mieszkowic straciły dorobek całego życia. Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry wraz z wójtami i burmistrzami gmin członkowskich zwracają się z prośbą o pomoc finansową dla pogorzelców.

 

Rodzinom potrzebne są przede wszystkim środki finansowe. Liczy się każda złotówka.

Pieniądze można wpłacać na specjalnie uruchomione na ten cel konto bankowe.

Nr konta: 81 9370 0007 2002 0006 0642 0005

Bank Spółdzielczy w Chojnie  z dopiskiem „POMOC DLA POGORZELCÓW - MIESZKOWICE 2018”

odbiorca: Związek Gmin Dolnej Odry, ul. Narciarska 57, 74-500 Chojna

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia