Facebook
niedziela, 21 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie przywrócenia posterunku policji w Starym Czarnowie.

 

 

Celem konsultacji jest zebranie opinii mieszkańców gminy Stare Czarnowo, w zakresie poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz wypracowania wspólnego stanowiska, w myśl którego wszystkie strony dostrzegą potrzeby zdolności odtworzenia posterunku policji w Starym Czarnowie. Konsultacje społeczne potrwają od dnia 1 lutego 2019 r. do dnia 8 lutego 2019 r.

Konsultacje społeczne będą przeprowadzone:

 1. poprzez składanie wniosków i uwag w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo z dopiskiem „Konsultacje” lub przesyłanych drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl
 2. poprzez składanie wniosków i uwag w formie ustnej do protokołu, w siedzibie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, II piętro, pok. 25;
 3. w formie bezpośredniego spotkania funkcjonariuszy Policji z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 8 lutego 2019 r. w świetlicy wiejskiej przy ul. Polnej 1 w Starym Czarnowie, o godz. 16.00.

Wyniki konsultacji podane będą do publicznej wiadomości poprzez ogłoszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Stare Czarnowo, Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowe informacje w sprawie konsultacji można uzyskać pod numerami telefonów: (91) 485 70 53, (91) 485 70 20 lub adresem e-mail: sekretariat@stareczarnowo.pl

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia