Facebook
niedziela, 21 kwietnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja
 • Uroczyście obchodzili swój dzień

  Tradycyjnie bardzo uroczyście obchodzony był w gminie Stare Czarnowo Dzień Seniora. W tym roku odbył się on w piątek, 12 października. Spotkanie miało miejsce w świetlicy w Starym Czarnowie.

  relacja
 • Nowa świetlica dla mieszkańców

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z inwestycjami w infrastrukturę społeczno-edukacyjno-kulturalną. W miejsce starej, niszczejącej świetlicy w Dębinie, powstał nowy obiekt.

  relacja

Koło Emerytów i Rencistów z Kołbacza obchodziło 10-lecie swojego istnienia. Działalność rozpoczęło w 2009 roku. Od samego początku członkowie aktywnie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Gminę Stare Czarnowo.

 


Podczas uroczystości na świetlicy w Kołbaczu, nie zabrakło podsumowania działalności. Były życzenia zdrowia i pomyślności. Przygotowano - specjalnie na tę okazję - pyszny tort, upominki i kwiaty. Wydarzenie uświetnił występ Tadka Wasilewskiego, gryfińskiego artysty i wieloletniego przyjaciela Koła Emerytów i Rencistów w Kołbaczu.

- Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie od dekady wspierają działalność naszego koła. Ta pomoc i wspólne cele pozwalają nam być cały czas aktywną organizacją – powiedziała przewodnicząca Iwona Kujawska.  

Koło Rencistów i Emerytów w Kołbaczu powstało w 2009 roku. Obecnie liczy osiemnastu członków.

Foto: Tadek Wasilewski

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia