Facebook
sobota, 24 sierpnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Modernizacja kolejnych świetlic

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z remontami swojej infrastruktury kulturalnej. Remontu doczekają się świetlice w Binowie i Nieznaniu. Umowę na wykonanie prac we wtorek, 30 lipca br. podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Puchar powędrował do Binowa

  Pięć zespołów rywalizowało w turnieju siatkówki plażowej w Żelewie o puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Emocji nad Miedwiem nie brakowało. Zawody rozegrano w sobotę, 27 lipca 2019 r.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Zespół Szkół w Kołbaczu zdobył tytuł EKO-SZKOŁY, a pani wicedyrektor Bogumiła Zawada zdobyła II miejsce i tytuł EKO-NAUCZYCIEL w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

Nagrodzone zostały szkoły i nauczyciele za zaangażowanie w działanie na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej. Jako dowód uznania WFOŚiGW przekazał dyplomy, albumy i nagrody pieniężne.

Złożone do konkursu aplikacje oceniała komisja w składzie: Mariusz Adamski - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Piotr Tomaszewicz - przedstawiciel Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Szczecinie, Małgorzata Moraczewska - Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Zdzisław Nowak - Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie oraz Radosław Mackiewicz - Z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia