Facebook
niedziela, 26 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Zespół Szkół w Kołbaczu zdobył tytuł EKO-SZKOŁY, a pani wicedyrektor Bogumiła Zawada zdobyła II miejsce i tytuł EKO-NAUCZYCIEL w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

Nagrodzone zostały szkoły i nauczyciele za zaangażowanie w działanie na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej. Jako dowód uznania WFOŚiGW przekazał dyplomy, albumy i nagrody pieniężne.

Złożone do konkursu aplikacje oceniała komisja w składzie: Mariusz Adamski - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Piotr Tomaszewicz - przedstawiciel Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Szczecinie, Małgorzata Moraczewska - Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Zdzisław Nowak - Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie oraz Radosław Mackiewicz - Z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia