Facebook
niedziela, 18 marca 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Wielki dzień dla sołtysów

  11 marca to ważna data dla polskich sołtysów, bez których żadna lokalna demokracja nie miałaby prawa istnieć. Święto to obchodzono także w gminie Stare Czarnowo, gdzie jest 12 sołtysów.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ulice w Kołbaczu czeka gruntowna przebudowa. Umowa z wykonawcą inwestycji na ulicach: Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów została już podpisana. Efekty transportowych zmian poznamy w czerwcu 2018 roku.

  relacja
 • Świetlica w Kartnie otwarta

  Dla wielu była marzeniem. Teraz służyć będzie mieszkańcom. Nowa wiejska świetlica - bo o niej mowa - powstała w Kartnie. Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło w sobotę, 27 stycznia 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja
 • Przebudowano drogę w Żelewie

  Nowe pół kilometra infrastruktury transportowej cieszy mieszkańców Żelewa. Chodzi o przebudowaną drogę gminną. Prace zakończono na początku grudnia 2017 roku.

  relacja

Obowiązek informacyjny:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, że:

 • Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Gmina Stare Czarnowo, z siedzibą w Starym Czarnowie, ul. Świętego Floriana 10, 74-106 Stare Czanowo, NIP: 858-173-34-28, REGON: 811684858 – reprezentowaną przez Wójta Gminy Stare Czarnowo.
   
 • Celem zbierania danych osobowych jest realizacja zadań wynikających z przepisów ustawowych. ADO może przekazać dane osobowe upoważnionym podmiotom wyłącznie na podstawie i w granicach przepisów prawa.
   
 • Każdy ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz kontroli w oparciu o art. 32 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
   
 • Podanie danych osobowych w przypadku gdy wymagają tego przepisy prawa jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
   

Osoby do kontaktu w sprawach ochrony danych osobowych: