Facebook
wtorek, 17 października 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Edukacyjna wyprawa nad Bałtyk

  Najmłodsi mieszkańcy gminy Stare Czarnowo wybrali się nad Morze Bałtyckie. Jak się okazało dla wielu z nich to atrakcja nie tylko w okresie letnim. W obozie edukacyjnym udział wzięło blisko 100 dzieci.

  relacja
 • Seniorzy z wizytą na Pomorzu

  Na weekendową wizytę do Koszalina i okolic wyruszyło blisko 100 uczestników projektu „Senior z pasją”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Gminę Stare Czarnowo i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Binowa.

  relacja
 • Ulica Słoneczna już po remoncie

  Zakończyła się modernizacja blisko 700-metrowego odcinka ulicy Słonecznej w Starym Czarnowie. Zakończenie prac to dla mieszkańców miejscowości przede wszystkim komfort jazdy i wygoda w dojeździe do posesji.

  relacja
 • Rolnicy podziękowali za plony

  Tłumy mieszkańców, barwny korowód z kolorowymi wieńcami dożynkowymi, niezliczona ilość zabaw i konkursów, specjały lokalnego jadła oraz muzyka na żywo - tak wyglądało tegoroczne Święto Plonów.

  relacja
 • Świetlica jeszcze w tym roku

  Jeszcze w tym roku w gminie Stare Czarnowo przybędzie kolejna świetlica. Z nowej infrastruktury skorzystają mieszkańcy Kartna. Rozpoczęcie prac budowalnych umożliwia umowa, którą podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo zaprasza do składania ofert na zapewnienie transportu do szkoły przy ulicy Iwaszkiewicza 99 w Szczecinie dla niepełnosprawnego ucznia wraz z opiekunem na trasie Binowo - Szczecin i z powrotem.

 

 

Wykonawca usługi musi zapewnić transport w dniach od poniedziałku do piątku, wyłączając dni wolne od nauki szkolnej, w okresie od 2 listopada 2017 roku do 29 czerwca 2018 roku. Opiekunem dziecka w czasie przejazdu będzie rodzic.

Więcej informacji udziela pracownik Referatu Organizacyjnego, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty Urzędu Gminy Stare Czarnowo pod numerem tel. 91 485 70 52.