Facebook
sobota, 24 sierpnia 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Modernizacja kolejnych świetlic

  Gmina Stare Czarnowo nie zwalnia tempa z remontami swojej infrastruktury kulturalnej. Remontu doczekają się świetlice w Binowie i Nieznaniu. Umowę na wykonanie prac we wtorek, 30 lipca br. podpisała wójt Marzena Grzywińska.

  relacja
 • Puchar powędrował do Binowa

  Pięć zespołów rywalizowało w turnieju siatkówki plażowej w Żelewie o puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Emocji nad Miedwiem nie brakowało. Zawody rozegrano w sobotę, 27 lipca 2019 r.

  relacja
 • Ulica Polna będzie jak nowa

  Rusza przebudowa kolejnej ważnej gminnej ulicy. Tym razem modernizację czeka ulica Polna w Starym Czarnowie od skrzyżowania z ulicą Szczecińską do wysokości rowu odwadniającego.

  relacja
 • Nowy dach w Kołbaczu

  Wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Warcisława 7 w Kołbaczu będzie miał nowy dach. Prace przy wymianie poszycia zakończą się w połowie września br. Gmina Stare Czarnowo przeznaczy na ten cel 210 tys. zł.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Do dnia 26 stycznia br. trwa nabór wniosków w konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu powierzenia i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rok 2016.

 

Konkurs obejmuje zadania z zakresu powierzenia i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, w szczególności:

 • koordynowanie i prowadzenie rozgrywek ligowych i turniejów w piłce nożnej dla grup: seniorów, juniorów, trampkarzy i orlików,
 • organizacje zajęć sportowych i rekreacyjnych, szczególnie w zakresie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży,
 • propagowanie zdrowych obyczajów poprzez organizowanie imprez sportowych i okolicznościowych integrujących środowisko lokalne (w tym turnieje i rozgrywki sportowe),
 • udział w szkoleniach, kursach i kursokonferencjach podnoszące kwalifikacje zawodników i trenerów,
 • utrzymanie płyty boiska, w tym koszenie płyty boiska.

Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 120 000 zł.

OGŁOSZENIE

Oferty na realizację zadania należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 stycznia 2016 r. do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu Gminy Stare Czarnowo lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo (liczy się data wpływu do urzędu).

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia