Facebook
niedziela, 26 maja 2019 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • II Jarmark Cysterski za nami

  Pokaz historyczny, prezentacje wystawców czy stoiska wystawiennicze - tak wyglądał II Jarmark Cysterski, który stał się kulturalnym wydarzeniem znakomicie integrującym lokalne środowiska.

  relacja
 • Turniej pełen emocji

  Drużyna Abimulana zwyciężyła w tegorocznej edycji turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo. Do rywalizacji na stadionie w Kołbaczu przystąpiło dziewięć gminnych ekip. Emocje trwały do samego końca.

  relacja
 • Rusza budowa trasy rowerowej

  Rusza budowa długo wyczekiwanej ścieżki rowerowej, która połączy Stare Czarnowo ze Szczecinem. To jeden z elementów koncepcji spójnej sieci tras dla cyklistów na Pomorzu Zachodnim.

  relacja

Do dnia 26 stycznia br. trwa nabór wniosków w konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu powierzenia i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na rok 2016.

 

Konkurs obejmuje zadania z zakresu powierzenia i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, w szczególności:

 • koordynowanie i prowadzenie rozgrywek ligowych i turniejów w piłce nożnej dla grup: seniorów, juniorów, trampkarzy i orlików,
 • organizacje zajęć sportowych i rekreacyjnych, szczególnie w zakresie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży,
 • propagowanie zdrowych obyczajów poprzez organizowanie imprez sportowych i okolicznościowych integrujących środowisko lokalne (w tym turnieje i rozgrywki sportowe),
 • udział w szkoleniach, kursach i kursokonferencjach podnoszące kwalifikacje zawodników i trenerów,
 • utrzymanie płyty boiska, w tym koszenie płyty boiska.

Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania wynosi 120 000 zł.

OGŁOSZENIE

Oferty na realizację zadania należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 stycznia 2016 r. do godz. 15:00 w sekretariacie Urzędu Gminy Stare Czarnowo lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo (liczy się data wpływu do urzędu).

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia