Facebook
piątek, 27 kwietnia 2018 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
 • Modernizacja na miarę XXI wieku

  Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

  relacja
 • Wielki dzień dla sołtysów

  11 marca to ważna data dla polskich sołtysów, bez których żadna lokalna demokracja nie miałaby prawa istnieć. Święto to obchodzono także w gminie Stare Czarnowo, gdzie jest 12 sołtysów.

  relacja
 • Drogowa rewolucja w Kołbaczu

  Trzy główne ulice w Kołbaczu czeka gruntowna przebudowa. Umowa z wykonawcą inwestycji na ulicach: Bogusława, Cystersów i Szarych Mnichów została już podpisana. Efekty transportowych zmian poznamy w czerwcu 2018 roku.

  relacja
 • Tu powstanie nowa świetlica

  Gmina nie zwalnia tempa z inwestycjami. W tym roku w miejsce starej, rozpadającej się świetlicy w Dębinie, powstanie nowy obiekt. Z kolei świetlica w Kołbaczu doczeka się przebudowy.

  relacja

Edukacyjna modernizacja na miarę XXI wieku

Oświatowych zmian w gminie Stare Czarnowo ciąg dalszy. Rozstrzygnięto już przetarg na modernizację Zespołu Szkół w Kołbaczu. To największa samorządowa, edukacyjna inwestycja w ciągu ostatnich czterech lat. Prace zakończą się do połowy października 2018 roku.

27-04-2018 czytaj więcej

W niedzielę do Kołbacza

Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stare Czarnowo rozegrany zostanie 29 kwietnia br. w Kołbaczu. Start o godzinie 9.00. Trofeum bronić będą Harnasie z Kołbacza, ktorzy liczą na trzecie zwycięstwo z rzędu.

26-04-2018 czytaj więcej

To był wspaniały spektakl

Spektakl słowno-muzyczny poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych „My nigdy nie poddamy się…”, rozpoczął cykl wydarzeń organizowanych w gminie Stare Czarnowo w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

26-04-2018 czytaj więcej

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia